Barrooster - Stompwijk'92

Barrooster

Barrooster



week 3        
Maandag 16-1-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 17-1-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 18-1-2023 19.00 21,00 Geen bardienst
Donderdag 19-1-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Adco de Rood ,Henriette Kerkvliet
Vrijdag 20-1-2023 19.00 23.45 zaalvoetbal
Zaterdag 21-1-2023 08.30 12.00 Marian Droog, Cock v Bohemen
    12.00 15.30 Paulien v Mullem,hr 2
    15.30 19.00 Peter Schrader,Jokelien
Zondag 22-1-2023 09.00 12.00 willemijn de Haas,Tineke Switzar
    12.00 15.00 Cock, El den ouden,Henriette Kerkvliet tm 15.30
    15.00 19.00 Aad v Leeuwen,Tess, Volleybal??

week 4        
Maandag 23-1-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 24-1-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 25-1-2023 19.00 23.45 Geen bardienst
Donderdag 26-1-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Marian Droog, El Oudshoorn
Vrijdag 27-1-2023 19.00 23.45 Geen bardienst
Zaterdag 28-1-2023 08.30 12.00 Helene vd Bosch, Aad Janson
    12.00 15.30 Sandra Geurtsen, Sonja van Abswoude,Gea vd Sman
    15.30 19.00 Klaas Abelsma, 
Zondag 29-1-2023 09.00 12.00 Eugenie en Irma
    12.00 15.00 Ijsbrand Cool, Koos van Wissen
    15.00 19.00 Theo v Velzen, Frans Oliehoek,Cock v Bohemen
Week 5        
Maandag 30-1-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 31-1-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 1-2-2023 19.00 21,00 Geen bardienst
Donderdag 2-2-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Cock v Bohemen,Marian Droog
Vrijdag 3-2-2023 19.00 23.45 zaalvoetbal
Zaterdag 4-2-2023 08.30 12.00 Marian Droog , El Oudshoorn
    12.00 15.30 Alex Bergen,Aad v Leeuwen,Tess
    15.30 19.00 Heren 1 en 2
Zondag 5-2-2023 09.00 12.00 Marian van Vliet, Jolanda Glijnis
    12.00 15.00 Cock,hr 4: 12.00 tm 13.30 uur,handbal vanaf 13.30 tm 15.00
    15.00 19.00 Jos v doorn, Rick Belt
week 6        
Maandag 6-2-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 7-2-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 8-2-2023 19.00 21.00 Geen bardienst
Donderdag 9-2-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
  9-2-2023 21.00 23.45 Marian Droog en Cock v Bohemen
Vrijdag 10-2-2023 19.00 23.45 klaverjassen
Zaterdag 11-2-2023 08.30 12.00 Gaby Messelink en Caroline v Vliet
    12.00 15.30 Marcel Boxce, Astrid vd Meer
    15.30 19.00 Adri Duyvestijn,Wendy Koot
Zondag 12-2-2023 09.00 12.00 Sjaak van Bohemen, voetbal hr 2 
    12.00 15.00 Cock,hr 3 :13.00uur tm 15.00uur
    15.00 19.00 Frans Oliehoek, Gerard schuurmans  en Klaas Abelsma
week 7        
Maandag 13-2-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 14-2-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 15-2-2023 19.00 21,00 Geen bardienst
Donderdag 16-2-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Adco de Rood ,Henriette Kerkvliet
Vrijdag 17-2-2023 19.00 23.45 Keezen/zaalvoetbal
Zaterdag 18-2-2023 08.30 12.00 Marian Droog, Cock v Bohemen
    12.00 15.30 Paulien v Mullem,??
    15.30 19.00 Peter Schrader,Jokelien
Zondag 19-2-2023 09.00 12.00 willemijn de Haas,Tineke Switzar
    12.00 15.00 Jokelien???
    15.00 19.00 ?????
Week 8        
Maandag 20-2-2022 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 21-2-2022 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 22-2-2022 19.00 23.45 Geen bardienst
Donderdag 23-2-2022 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Marian Droog, El Oudshoorn
Vrijdag 24-2-2022 19.00 23.45 Geen bardienst
Zaterdag 25-2-2022 08.30 12.00 Helene vd Bosch, Aad Janson
    12.00 15.30 Sandra Geurtsen, Sonja van Abswoude,Gea vd Sman
    15.30 19.00 Klaas Abelsma, 
Zondag 26-2-2022 09.00 12.00 Eugenie en Irma
    12.00 15.00 Ijsbrand Cool, Koos van Wissen
    15.00 19.00 Theo v Velzen, Frans Oliehoek,Cock v Bohemen

Week 8        
Maandag 27-2-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 28-2-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 1-3-2023 19.00 23.45 Geen bardienst
Donderdag 2-3-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Cock v Bohemen,Marian Droog
Vrijdag 3-3-2023 19.00 23.45 klaverjassen
Zaterdag 4-3-2023 08.30 12.00 Aad en Helen
    12.00 15.30 Alex Bergen,Aad v Leeuwen,Tess
    15.30 19.00 hr 1 en hr 2
Zondag 5-3-2023 09.00 12.00 Marian van Vliet, Jolanda Glijnis
    12.00 15.00 Ankie,hr 35+
    15.00 19.00 Jos v doorn, Rick Belt
Week 9        
Maandag 6-3-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 7-3-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 8-3-2023 19.00 21,00 Geen bardienst
Donderdag 9-3-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Marian Droog en Cock v Bohemen
Vrijdag 10-3-2023 19.00 23.45 zaalvoetbal
Zaterdag 11-3-2023 08.30 12.00 Gaby Messelink en Caroline v Vliet
    12.00 15.30 Marcel Boxce, Astrid vd Meer
    15.30 19.00 Adri Duyvestijn,Wendy Koot
Zondag 12-3-2023 09.00 12.00 Sjaak van Bohemen, Hans Hus
    12.00 15.00 Cock,hr 3 vanaf 13.30uur,handbal van 13.30 tm 15.00 
    15.00 19.00 Frans Oliehoek, Gerard schuurmans  en Klaas Abelsma
week 10        
Maandag 13-3-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 14-3-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 15-3-2023 19.00 21.00 Geen bardienst
Donderdag 16-3-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Adco de Rood ,Henriette Kerkvliet
Vrijdag 17-3-2023 19.00 23.45 geen bardienst
Zaterdag 18-3-2023 08.30 12.00 Marian Droog, Cock v Bohemen
    12.00 15.30 Paulien v Mullem,hr 2
    15.30 19.00 Peter Schrader,Jokelien
Zondag 19-3-2023 09.00 12.00 willemijn de Haas,Tineke Switzar
    12.00 15.00 Ankie, hr 35+
    15.00 19.00 Cock, hr 4
Week 11        
Maandag 20-3-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 21-3-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 22-3-2023 19.00 23.45 Geen bardienst
Donderdag 23-3-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Marian Droog, El Oudshoorn
Vrijdag 24-3-2023 19.00 23.45 zaalvoetbal
Zaterdag 25-3-2023 08.30 12.00 Helene vd Bosch, Aad Janson
    12.00 15.30 Sandra Geurtsen, Sonja van Abswoude,Gea vd Sman
    15.30 19.00 Klaas Abelsma, 
Zondag 26-3-2023 09.00 12.00 Eugenie en Irma
    12.00 15.00 Ijsbrand Cool, Koos van Wissen
week 12   15.00 19.00 Theo v Velzen, Frans Oliehoek,Cock v Bohemen
Maandag 27-3-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 28-3-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 29-3-2023 19.00 23.45 Geen bardienst
Donderdag 30-3-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Cock v Bohemen,Marian Droog
Vrijdag 31-3-2023 19.00 23.45 klaverjassen
Zaterdag 1-4-2023 08.30 12.00 Marian Droog , El Oudshoorn
    12.00 15.30 Alex Bergen,Aad v Leeuwen,Tess
    15.30 19.00 ???????
Zondag 2-4-2023 09.00 12.00 Marian van Vliet, Jolanda Glijnis
    12.00 15.00 Ankie,hr 35+
    15.00 19.00 Jos v doorn, Rick Belt

week 14        
Maandag 3-4-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 4-4-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 5-4-2023 19.00 21.00 Geen bardienst
Donderdag 6-4-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Marian Droog en Cock v Bohemen
Vrijdag 7-4-2023 19.00 23.45 zaalvoetbal
Zaterdag 8-4-2023 08.30 12.00 Gaby Messelink en Caroline v Vliet
    12.00 15.30 Marcel Boxce, Astrid vd Meer
    15.30 19.00 Adri Duyvestijn,Wendy Koot
Zondag 9-4-2023 09.00 12.00 Sjaak van Bohemen,
    12.00 15.00 ????
    15.00 19.00 Frans Oliehoek, Gerard schuurmans  en Klaas Abelsma
week 15        
Maandag 10-4-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 11-4-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 12-4-2023 19.00 21.00 Geen bardienst
Donderdag 13-4-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Adco de Rood ,Henriette Kerkvliet
Vrijdag 14-4-2023 19.00 23.45 geen bardienst
Zaterdag 15-4-2023 08.30 12.00 Marian Droog, Cock v Bohemen
    12.00 15.30 Paulien v Mullem,????
    15.30 19.00 Peter Schrader,Jokelien
Zondag 16-4-2023 09.00 12.00 willemijn de Haas,Tineke Switzar
    12.00 15.00 Ankie,hr 3 direct na wedstrijd
    15.00 19.00 Cock, hr 2
week 16        
Maandag 17-4-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 18-4-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 19-4-2023 19.00 23.45 Geen bardienst
Donderdag 20-4-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Marian Droog, El Oudshoorn
Vrijdag 21-4-2023 19.00 23.45 zaalvoetbal
Zaterdag 22-4-2023 08.30 12.00 Helene vd Bosch, Aad Janson
    12.00 15.30 Sandra Geurtsen, Sonja van Abswoude,Gea vd Sman
    15.30 19.00 Klaas Abelsma, ?????
Zondag 23-4-2023 09.00 12.00 Eugenie en Irma
    12.00 15.00 Ijsbrand Cool, Koos van Wissen
    15.00 19.00 Theo v Velzen, Frans Oliehoek,Cock v Bohemen
Week 17        
Maandag 24-4-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 25-4-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 26-4-2023 19.00 23.45 Geen bardienst
Donderdag 27-4-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Cock v Bohemen,Marian Droog
Vrijdag 28-4-2023 19.00 23.45 klaverjassen
Zaterdag 29-4-2023 08.30 12.00 Marian Droog , El Oudshoorn
    12.00 15.30 Alex Bergen,Aad v Leeuwen,Tess
    15.30 19.00 hr 1 en 2
Zondag 30-4-2023 09.00 12.00 Marian van Vliet, Jolanda Glijnis
    12.00 15.00 Ankie,?????
    15.00 19.00 Jos v doorn, Rick Belt


week 18        
Maandag 1-5-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 2-5-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 3-5-2023 19.00 21.00 Geen bardienst
Donderdag 4-5-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Marian Droog en Cock v Bohemen
Vrijdag 5-5-2023 19.00 23.45 zaalvoetbal
Zaterdag 6-5-2023 08.30 12.00 Gaby Messelink en Caroline v Vliet
    12.00 15.30 Marcel Boxce, Astrid vd Meer
    15.30 19.00 Adri Duyvestijn,Wendy Koot
Zondag 7-5-2023 09.00 12.00 Sjaak van Bohemen, Hans Hus, Ankie
    12.00 15.00 Cock,????
    15.00 19.00 Frans Oliehoek, Gerard schuurmans  en Klaas Abelsma
Week 19        
Maandag 8-5-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 9-5-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 10-5-2023 19.00 21.00 Geen bardienst
Donderdag 11-5-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Adco de Rood ,Henriette Kerkvliet
Vrijdag 12-5-2023 19.00 23.45 geen bardienst
Zaterdag 13-5-2023 08.30 12.00 Marian Droog, Cock v Bohemen
    12.00 15.30 Paulien v Mullem,????
    15.30 19.00 Peter Schrader,Jokelien
Zondag 14-5-2023 09.00 12.00 willemijn de Haas,Tineke Switzar
    12.00 15.00 ?????????
    15.00 19.00 Cock, ?
Week 20        
Maandag 15-5-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 16-5-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 17-5-2023 19.00 23.45 Geen bardienst
Donderdag 18-5-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Marian Droog, El Oudshoorn
Vrijdag 19-5-2023 19.00 23.45 zaalvoetbal
Zaterdag 20-5-2023 08.30 12.00 Helene vd Bosch, Aad Janson
    12.00 15.30 Sandra Geurtsen, Sonja van Abswoude,Gea vd Sman
    15.30 19.00 hr 1 en hr 2
Zondag 21-5-2023 09.00 12.00 Eugenie en Irma
    12.00 15.00 Ijsbrand Cool, Koos van Wissen
    15.00 19.00 Theo v Velzen, Frans Oliehoek,Cock v Bohemen
week 21        
Maandag 22-5-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 23-5-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 24-5-2023 19.00 23.45 Geen bardienst
Donderdag 25-5-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Cock v Bohemen,Marian Droog
Vrijdag 26-5-2023 19.00 23.45 klaverjassen
Zaterdag 27-5-2023 08.30 12.00 Marian Droog , El Oudshoorn
    12.00 15.30 Alex Bergen,Aad v Leeuwen,Tess
    15.30 19.00  
Zondag 28-5-2023 09.00 12.00 Marian van Vliet, Jolanda Glijnis
    12.00 15.00 Ankie,?????
    15.00 19.00 Jos v doorn, Rick Belt

week 14        
Maandag 29-5-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 30-5-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 31-5-2023 19.00 21.00 Geen bardienst
Donderdag 1-6-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Marian Droog en Cock v Bohemen
Vrijdag 2-6-2023 19.00 23.45 zaalvoetbal
Zaterdag 3-6-2023 08.30 12.00 Gaby Messelink en Caroline v Vliet
    12.00 15.30 Marcel Boxce, Astrid vd Meer
    15.30 19.00 Adri Duyvestijn,Wendy Koot
Zondag 4-6-2023 09.00 12.00 Sjaak van Bohemen, Hans Hus
    12.00 15.00 Cock,??
    15.00 19.00 Frans Oliehoek, Gerard schuurmans  en Klaas Abelsma
week 15        
Maandag 5-6-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 6-6-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 7-6-2023 19.00 21.00 Geen bardienst
Donderdag 8-6-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Adco de Rood ,Henriette Kerkvliet
Vrijdag 9-6-2023 19.00 23.45 geen bardienst
Zaterdag 10-6-2023 08.30 12.00 Marian Droog, Cock v Bohemen
    12.00 15.30 Paulien v Mullem,????
    15.30 19.00 Peter Schrader,Jokelien
Zondag 11-6-2023 09.00 12.00 willemijn de Haas,Tineke Switzar
    12.00 15.00 Ankie,?????
    15.00 19.00 Cock, ???
week 16        
Maandag 12-6-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 13-6-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 14-6-2023 19.00 23.45 Geen bardienst
Donderdag 15-6-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Marian Droog, El Oudshoorn
Vrijdag 16-6-2023 19.00 23.45 zaalvoetbal
Zaterdag 17-6-2023 08.30 12.00 Helene vd Bosch, Aad Janson
    12.00 15.30 Sandra Geurtsen, Sonja van Abswoude,Gea vd Sman
    15.30 19.00 Klaas Abelsma, 
Zondag 18-6-2023 09.00 12.00 Eugenie en Irma
    12.00 15.00 Ijsbrand Cool, Koos van Wissen
    15.00 19.00 Theo v Velzen, Frans Oliehoek,Cock v Bohemen
Week 17        
Maandag 19-6-2023 19.00 23.45 Cock v Bohemen
Dinsdag 20-6-2023 19.00 23.45 Marian Droog
Woensdag 21-6-2023 19.00 23.45 Geen bardienst
Donderdag 22-6-2023 19.00 21.00 El Oudshoorn
    21.00 23.45 Cock v Bohemen,Marian Droog
Vrijdag 23-6-2023 19.00 23.45 klaverjassen
Zaterdag 24-6-2023 08.30 12.00 Marian Droog , El Oudshoorn
    12.00 15.30 Alex Bergen,Aad v Leeuwen,Tess
    15.30 19.00  
Zondag 25-6-2023 09.00 12.00 Marian van Vliet, Jolanda Glijnis
    12.00 15.00 Ankie,?????
    15.00 19.00 Jos v doorn, Rick Belt
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!